Super samarbejde med Vestjylland Forsikring

Vestjylland Forsikring og assurandør Allan F. Jørgensen er med, når vi mødes på onsdag den 21. februar
Så udnyt chancen til også at få en snak med vores sponsor. Vi har nemlig et SUPERGODT ØKONOMISK samarbejde med Vestjylland Forsikring. 😊
👉 𝗫 𝗴𝗮𝗻𝗴𝗲 𝟭.𝟬𝟬𝟬 𝗸𝗿. 𝗶 𝗸𝗮𝘀𝘀𝗲𝗻
Med aftalen om Lokalt Samspil får Skjern GF et basissponsorat af Vestjylland Forsikring. Derudover kan vi selv forøge sponsoratet ved at henvise kunder, da Vestjylland Forsikring kvitterer med 350 kr., hvis en mulig kunde ønsker et besøg, og yderligere 650 kr., hvis besøget resulterer i en ny kunde*. I alt giver det 1.000 kroner for hver ny kunde 💰👍
Med din hjælp giver aftalen altså mulighed for flere penge i kassen, så vi kan skabe aktiviteter til glæde for klubbens medlemmer.
Få et gratis forsikringstjek og støt klubben med optil 1.000 kroner. Klik her:
https://www.vestjylland.dk/vi-stoetter-lokalt/lokalt-samspil#formular
𝗧𝗮𝗴 𝗴𝗼𝗱𝘁 i𝗺𝗼𝗱 𝗩𝗲𝘀𝘁𝗷𝘆𝗹𝗹𝗮𝗻𝗱 𝗙𝗼𝗿𝘀𝗶𝗸𝗿𝗶𝗻𝗴 𝗼𝗴 Allan F. Jørgensen! 𝗩𝗶 𝘀𝗲𝘀 på onsdag!
* Det skal være en mulig kunde, som enten har eget hus eller bor til leje og som min. indtegner tre forsikringsprodukter. For hhv. husejer og lejer skal husforsikring/indboforsikring være en af de tre.